Geçmisten Bugüne - Kurulus 1962...

Aktensan Teneke 1962'lerden gelen bilgi ve tecrübesini günümüz teknolojisiyle birleştirerek çeşitli teneke kutu alanlarında faaliyet gösteren bir aile şirketidir.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren tüm çalışanlarının benimsediği ekip ruhu, etik çalışma prensipleri ve sürekli geliştirdiği kalite anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Teneke kutular; ışığı geçirmemeleri, dış kokulardan etkilenmemeleri, darbelere karşı dayanıklı olmaları, kolayca taşınıp sevk edilebilmeleri ve içerisindeki ürünü özelliğini kaybetmeden uzun süre saklayabilmesinden dolayı vazgeçilmez ambalaj seçeneği olmuştur.

Doğaya ve insan sağlığına önem veren Aktensan Teneke, günümüz ambalaj teknolojileri arasında hammaddesini doğadan alıp, görevini tamamladıktan sonra tekrar doğada dönüşebilen teneke kutu imalatına önem vermektedir.

Güçlü kurumsal yapısı, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veren Aktensan Teneke, sunduğu kaliteli ürünler ve doğru çözümler ile sektördeki konumunu yükseltmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Kalitemizden taviz vermeden, 1962 yılından günümüze kadar gelen bilgi, tecrübe ve teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak sektörde öncü bir kuruluş olmak, bu işe gönül verenlere ve gelecek kuşaklara daha ilerici bir teknoloji sunarak ülkemizin ve sektörümüzün geleceğine katkı sunmak.

Misyonumuz

Sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürerek etik çalışma prensiplerimizden ve iş ahlakımızdan taviz vermeden beklentilerin üzerinde ürünler ve çözümler sunarak hem yurtiçinde hem küresel pazarda güvenirliliği ile bilinen, içinde bulunduğumuz sektörün gelişmesinde aktif rol alarak ülkemizde ve sektörümüzde değer yaratan bir şirket olmak.

Değerlerimiz

DÜRÜSTLÜK:

Aktensan Teneke olarak firmamızda samimiyet, adalet ve dürüstlük değerlerine tavizsiz sahip çıkmaktayız. Sadakat anlayışımız firmamızın tamamında önemli bir rol oynamaktadır.

GÜVENİLİRLİK:

Sadece yerine getirebileceğimiz sözler veriyor ve vaat ettiklerimizi görevimiz olarak görüyoruz. Tüm iş ilişkilerimizde yasalara uygun hareket ediyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK:

İç ve dış müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlamak ve bu isteklere uygun çözümler üretmek bizim için büyük önem taşımaktadır.

TAKIM ÇALIŞMASI:

Faaliyetlerimizin her aşamasında tüm çalışanlarımızın katılımını sağlamakta, bilgilerimizi birbirimizle paylaşmakta, ben yerine biz bilinciyle çalışmakta ve takım ruhunu sürekli geliştirmekteyiz.

YENİLİKÇİLİK:

Yeni fikirler geliştirmeye ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturmakta, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için beklenenin üzerinde çözümler sunmaktayız.